Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 "ЛЕЛЕЧЕНЯ"








Розклад організованої діяльності

          

 

Розклад організованої діяльності

 

 

   на 2021-2022 н.р.

 

 

група раннього віку №1                                  " Зірочки"

  молодша гр.№2                 "Капітошка"

 Середня гр. №4          "Метелики"

    Старша гр. №3

"Смішарики"

Понеділок

1. Фіз. розвиток 9.00    2.  ХПД (малювання0 9.30

 

1.Музичний калейдоскоп 9.00

2. Малювання 9.30

ІІ пол.дня

Озн. з соціумом 15.30

1.Літературна скринька 9.00

2. Музичний калейдоскоп 9.30

ІІ пол дня 

Ознайомлення із соціумом 15.30

1. Літературна скринька  9.00

2. Малювання 9.30

3.Музичний калейдоскоп

10.05

ІІ пол.дня 

Ознайомлення із соціумом 15.30 

Вівторок

 

1.Музичний калейдоскоп 8.40 (муз.зала)

2.Розвиток мовлення 9.00

3. Озн. із соціумом 9.30

1.Розвиток мовлення 9.00

2.Ліплення/аплікація 9.30

3. Фізичний розвиток

ІІ пол.дня 

Озн.із соціумом 15.30

 

1.фізичний розвиток 9.30

2.Розвиток мовлення 9.00 

ІІ пол.дня 

гурток ЛЕГО-конструювання 15.30

1. Логіко-математичний розвиток 9.00

2. Терія музики 9.30

3.Фізичний розвиток 10.05

ІІ пол дня 

Віконечко у природу 15.30

Середа

1.Сенсорний розвиток 9.00

2.Фізичний розвиток 9.30

 

1.Логіко-матем.розвиток 9.00

2.Фізичний розвиток 9.35

ІІ пол. дня

Віконечко у природу 15.30

1.Фізичний розвиток 9.00

2. Логіко-математичний розвиток 9.40

3.Теорія музики 10.00

ІІ пол. дня 

Ліплення/аплікація 15.30

1.Грамота/розв. мовлення 9.00

2.Теорія музики 9.30

3.Фізичний розвиток 10.05

ІІ пол.дня

гурток ЛЕГО/Підготовка руки до письма 15.30

 

Четвер

1. Сенсорний розвиток 9.00

2.Літературна скринька 9.30

ІІ пол дня- аплікація/ліплення 15.30

1. Музичний калейдоскоп

9.00

2.Розвиток мовлення 9.30

ІІ пол.дня

гурток ЛЕГО-конструювання 15.30

1. Розвиток мовлення 9.00

2.Музичний калейдоскоп 9.30

Іі пол дня 

Ознайомлення із соціумом 15.30

1. Логіко-математичний розвиток 9.00

2.Віконечко у природу 9.30

3. Музичний калейдоскоп 10.00

ІІ пол.дня

Ознайомлення із соціумом 15.30

 

П’ятниця

1.Музичний калейдоскоп 9.00

2.Віконечко у природу 9.30

1.Літературна скринька 9.00

2. фізичний розвиток  9.30

ІІ пол.дня 

Театральна мозаїка 15.30

1. Віконечко у природу 9.00

2.Малювання 9.30

3.Фізичний розвиток 

Іі пол. дня

Театральна мозаїка 15.30

 

1. Грамота/розвиток мовлення 9.00

2. Аплікація 9.30

3.Фітнес 10.00

ІІ пол.дня 

Ліплення 15.30

               

 

Розклад організованої діяльності дітей ДНЗ №2 «ЛЕЛЕЧЕНЯ»

на літній оздоровчий період 2020-2021н.р.

Дні тижня

група раннього віку №1 «Зірочки»

Молодша група №4 «Метелики»

Середня група №3

«Смішарики»

Старша група

 №2  «Капітошка»

понеділок

Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

Вівторок

 

Здоров'я та фізичний розвиток

 

Здоров'я та фізичний розвиток

9.00

Здоров'я та фізичний розвиток

9.30.

Здоров'я та фізичний розвиток

10.00

середа

Художньо-продуктивна діяльність (аплікація, ліплення)

Музика 8.40

Художньо-продуктивна діяльність

(аплікація,

ліплення)

Музика 9.00

Художньо-продуктивна діяльність

(аплікація, ліплення)

Музика 9.30

Художньо-продуктивна діяльність

(аплікація, ліплення)

Музика 10.00

четвер

Художньо-продуктивна діяльність

(музична)

8.40

Художньо-продуктивна діяльність

(музична)

9.00

Художньо-продуктивна діяльність

(музична)

9.30

Художньо-продуктивна діяльність

(музична)

10.00

п'ятниця

1.Ознайомлення із соціумом/ природним довкіллям

2.Здоров’я та фізичний розвиток

Ознайомлення із соціумом/ природним довкіллям

Здоров’я та фізичний розвиток 9.00

 

Ознайомлення із соціумом/ природним довкіллям

Здоров’я та фізичний розвиток

9.30

Ознайомлення із соціумом/ природним довкіллям

Здоров’я та фізичний розвиток

10.00